Duvar Yazıları

Duygusal Sözler Mesajlar

duygusal mesajlarduygusal sözler

Dış gürünüş önemli değil diye yalan söyleme! eğer gerçekten öyle olsaydı uğur böceğini sevdiğin gibi hamam böceğinide severdin...BU MESAJI YAZAN ARKADAŞIM UNUTMA BİRİ ÇİÇEKDE BİR DİĞERİ PİSLİKDE BARINIR.... (35353 -HAMZA TURAN)

Sana yakınlaştıkca kalbimin sesini duyacaksın diye korkuyorum (36202 -Lale)

Herşey bir anlıktır. Aşklar, sevdalar hepsi bir anlık. Kalansa tortusudur hayatın. Ayrılıklar, acılar birde yalnızlık... (6892 -yavuzselim)

ya sevmesin kimse kimseyi, ya da akmasın aşk dolu gözlerden yaş, ya olmasın ayrılık denen bu illet, ya da adam gibi sevmesini bilsin bu millet (20843 -denizz)

Cama vuran her damlada bir tek sen varsın ne diyorum biliyormusun her gün yağmur yağsın. (35967 -osman)

Belki de aşk bir solistin son şarkısı, bir şairin son şiiri, bir kelebeğin yaşama hevesi ve belki de bir annenin bedduasıydı ki acı sevinç mutluluk ve huzunle kaplandı her yeri... (36211 -kimse bilmez sevmeyi..)

BİR BAKIŞIN MANASI HİÇBİR LİSANDA YOKTUR.
BİR BAKIŞ İNSANA NELER NELER ANLATIR.
BİR BAKIŞ AŞIĞI SENELERCE AĞLATIR...
(25803 -HALİL ELİTAŞ)

Hani derler ya, yazınca geçer diye. Yalan. Külliyen yalan. Alırsınız elinize kağıt ve kalemi, yazarsınız. İçinizi kağıda dökersiniz. Sonra şöyle bir bakarsınız yazdıklarınıza, çok saçma gelir önce sonra başlarsınız ağlamaya.. Bak işte geçmiyor gördün mü? Anladın mı şimdi ne kadar çaresiz olduğumuzu. Sadece ben değil herkeste var bu sorun.. Yalnız olmak. Şöyle bir düşünüyorum acaba ben yanlış mı yapıyorum? Çocuk değilim, tamam olgun da değilim. Ama bu hissettiğim duyguyu anlayamıyorum. Aşk mı? Yalnızlık mı? İhtiyacım olduğu için mi? Neden ya neden? Bağırmak istiyorsun, bağıramıyorsun. Yediğin içtiğin zehir oluyor. Asosyalleşiyorsun. Çok aptalca ya çok aptalca. Büyüdüğümde "Ya bende ne salakmışım, ne ergenmişim. Ne acısı ya :D" gibisinden şeyler söyleyeceğimi zaten biliyorum. Ama şuan, şu saatte, şu saniyede evet acı çekiyorum. Çekmek de istiyorum :D Ders olsun bana. Yapmayayım aynı hataları :D Böyle işte, bak mesela bende yazdım, şuan ağlıyor da olabilirim, ama unutmuyorum. Biraz daha öfkeleniyorum sana ve kendime. Ama ne yapayım, seni özlemekten başka gelmiyor elimden bir şey... (35956 -Ayşe Ceren SELVİTOPU)

Bir gün biri Güneşe adını buzla yazarsa bilki o seni benden daha çok sevmiştir... (35994 -İsa)

yeni bir meyhane keşfettim... mezarlığın tam karşısında. bir gün arar da bulamazsan beni... ya meyhanedeyim... ya da tam karşısında. (22969 -_can_tanem_)

♥ Yağmurlu bir günde koşar sana gelirsem ıslak saçlarımı düzelt, başımı omuzuna yasla. Masum bir çocuk gibi konuşursam anlaki sana muhtacım; ver elini elime yalanda olsa bir kez seni seviyorum de... (33641 -Emre)

ben sigaranın bağımlısı değilim, sigara içerken düşündüğümün tiryakisiyim (732 -esra)

eğer dönüp baktığımda sevdiğim biri yok ise ya ben hata yaptım biyerde ya sevecek insan yok yeryüzünde (1837 -berrak su)

Ulan İSTANBUL seni sen olduğun için değil, sevdiğim sende olduğu için seviyorum... (34052 -yakamoz)

DUVARIMA DEĞİL KALBIME YAZ (32843 -FATİH)

Güller Solabilir Ama Benim Aşkım Asla ... (36033 -Hatice UMEÇ)

Adını kalbime yazdım ki silinmesin diye.. (35920 -elif)

Bir gün benden ayrıldığında öyle birini sev ki sana savuracağım kurşunların önüne geçebilecek kadar cesur olabilsin. (35317 -bekozlu mustafa)

Ne varsa aradığım bil ki sende bulmuşum...
Senden öncesi yoktu seninle var olmuşum...
Sende bütün umutlar sende bütün duygular...
Beni bende arama ben artık sen olmuşum...
(36019 -Sevda Mehmet)

Seninle bir gün değil bir ömür geçirmek istiyorum sevgili (36049 -sefa)

Merak etme annesi kızın kalbimin bir tanesi zeynoma aşığım (36079 -emrah)

oNla olamiyorm onsuzda yapamiyorm Ndn ...! (35800 -suna ekinci)

Hayatımın anlamı ,kalbimin sahibi , tek aşkım Ömer'e . (35273 -Gönùl)

giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir ben gideni değil giden beni kaybetmistir (35099 -cüneyt elpe)

Siz de mesaj, söz vb. bir şeyler yazın...

Duygusal Sözler Mesajlar-2023 Arşivinde Toplam 71 İçerik Bulunuyor.